KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13534133
nr 1353 4133
Maja Braun
(f. 1953), Sverige
Stilleben med musselskal. Signerad. Blandteknik, akvarell på papper och musselskal, 86x69 cm
Maja Braun Wallenberg, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:02:35
12/10 13:33:04